• image 72 500.00€ For sale
 • image 72 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3837
 • Type: Apartment
 • 66.60m2
 • Cmimi/m2: 980€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 1
 • 1
 • 6

1Shitet apartament 1+1 tek Garden Residence Turdiu tek fusha e Aviacionit.

Shitet apartament 1+1 tek Garden Residence Turdiu tek fusha e Aviacionit. Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu. Apartament ka nje siperfaqe totale prej 73.9 m2 dhe 66.6 m2, dhe ka lartesi kati prej 295 cm, ndodhet ne katin e VI-me ashensor. Kompleksi dhe apartamenti kane punime shume cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike, instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ka siperfaqe te bollshem dhe organizohet ne nje koridor qe te con ne hapsiren e ndenjes me ambjentin e gatimit dhe ngrenies bashkangjitur me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi, dhe nje tualet ne koridor. Hapsirat e apartamentit e bejne ate nje apartament mjaft komod dhe me drite. Orientimi I apartamentit eshte Jug cka te mundeson je ncricim natyral gjate gjithe dites. Zona ku ndodhet eshte investuar dhe projektuar me shume hapsira te perbashketa shplodhje, gjelberimi dhe sherbimesh. Ka aksese nga disa rruge hyrese dhe dalese ne Tirane. Banimi ne kete kompleks do te rrise maksimalisht cilesine e jetes suaj. Cmimi me 980 euro Cmimi 72.500 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 73.9
 • Siperfaqe neto : 66.6
You dont have any videos

Prona te ngjashme