• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3835
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Unaza e Re’’.

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Unaza e Re’’. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenje dhe ambient ngrënie, dy dhoma gjumi, njëra prej të cilave ka tualetin e saj, tualet tjeter dhe një ballkon. Ndodhet në katin e II-të, dhe ka një sipërfaqe prej 115 m2. Apartamenti ndodhet në një zonëqë të ofron të gjitha shërbimet e mundshme, si farmaci, bar-restorant, supermarket etj. Cmimi I I qirasë 30 000 lekë/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme