• image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3833
 • Type: Apartment
 • 48.54m2
 • Cmimi/m2: 733€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 1
 • 1
 • 4

Shitet apartament 1+1 tek “Fusha e Aviacionit” .

Shitet apartament 1+1 tek “Fusha e Aviacionit” . Apartamenti ndodhet në një pallat të ri, I cili të ofron të gjitha facilitetet. Apartamenti ka një sipërfaqe rreth 75 m2, dhe është I organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, nje dhome gjumi, një tualet, një ballkon dhe një korridor. Orientimi eshte jug-lindje. Çmimi: 55.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme