• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3829
 • Type: Apartment
 • 78.00m2
 • Cmimi/m2: 6.25€
 • Tirana - Tirana
 • 3
 • 1
 • 2

Apartament 1+1 me qera ne ‘’Rrugen e Elbasanit’’.

Apartament 1+1 me qira te ‘’Rr.Elbasanit’’. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndënjie dhe ambient gatimi të ndarë me vete, një dhomë gjumi, një tualet, dhe një ballkon. Ndodhet në katin e II-të, me një sipërfaqe prej 80 m2. Apartamenti është I mobiluar në mënyrë tepër moderne dhe me të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më komode,ambienti është i sapo rikostruktuar dhe i pa banuar më pare. Cmimi 500 Euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 78
You dont have any videos

Prona te ngjashme