• image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3828
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana
 • 3
 • 1
 • 5

Shitet apartament 2+1 tek ‘’21 Dhjetori’’

Shitet apartament tek ‘’21 Dhjetori ’’ Apartamenti ndodhët në një zonë shumë të mirë dhe të frekuentuar të Tiranës. Është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon certifikatë pronësie. Cmimi 70.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme