• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3824
 • Type: Apartment
 • 82.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Durresit
 • 2
 • 1
 • 2

Super apartament 2+1 në rrugën e “Durrësit”.

Super apartament 2+1 në rrugën e “Durrësit”. Jepet apartament me qera me sipërfaqe 82 m2, në katin e II-të. Apartamenti është I mobiluar I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake dhe cdo hapësirë është e shfrytëzuar në detaj. Zona ka akses me shumicën e rrugëvë kryesore në Tiranë. Karakteristikat: Dhomë ndenje + ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 82
 • Siperfaqe neto : 82
You dont have any videos

Prona te ngjashme