• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3823
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira apartament në rrugën e “Margarita Tutulani” në Bllok.

Jepet me qira apartament në rrugën e “Margarita Tutulani” në Bllok. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 115 m2 në katin e II-të banim. Është i organizuar në një ambient ndenjie dhe kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, dhe ballkon. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e reja, dhe me të gjitha pajisjet e nevojshme . Cmimi 550 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme