• image 282.00€ To rent
 • image 282.00€ To rent
 • image 282.00€ To rent
 • image 282.00€ To rent
 • image 282.00€ To rent
 • image 282.00€ To rent
 • image 282.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3821
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 2.8€
 • Tirana - Tirana - Pranë Kopshtit Botanik
 • 2
 • 2
 • 5

Apartament 2+1+2 me qira tek “Kopeshti Botanik”.

Apartament 2+1+2 me qira tek “Kopeshti Botanik”. Apartamenti ndodhet ne katin e V-të të një pallati të ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe prej 100 m2+ 100 m2 verande, e cila eshte e organizuar ne sallon ndenje me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe dy ballkone. Dhomat kane hapesire te bollshme dhe jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti mund të mobilohet sipas kerkeses me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Ka edhe nje post parkimi! Cmimi 35000 leke/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme