• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3820
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 1+1 në “Don Bosko” .

Jepet me qira apartament 1+1 në “Don Bosko” . Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë në ‘’Don Bosko’’. Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e IV-rt të një ndërtimi të ri, shumë cilësor dhe ka një sipërfaqe prej 65m2. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme