• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3819
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 3
 • 2
 • 4

Apartament 3+1 me qira në ‘’Don Bosko’’.

Apartament 3+1 me qira në ‘’Don Bosko’’. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt të një pallati të ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe prej 110 m2 e cila eshte e organizuar ne sallon ndenje me kuzhine te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon. Dhomat kane hapesire te bollshme dhe jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti do të mobilohet me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Ka te instaluar kondicioner ne sallon dhe ne dhomen e gjumit per ngrohjen dhe ftohjen. Pallati ofron administrim. Cmimi 700 euro/m2

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme