• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3818
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qera Apartament 2+1 në zonën e ish-Bllokut.

Jepet me qera Apartament 2+1 në zonën e ish-Bllokut. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenjeje me ambient gatimi e ngrënieje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri, me një sipërfaqe prej 120 m2. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më komode, dhe vendodhja e apartamentit të ofron shumë facilitete të shumta pasi është përballë‘’Fakultetit Juridik’’ në rrugën ‘’Milto Tutulani’’. Çmimi 550 euro/muaj përfshirë taksat

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme