• image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3817
 • Type: Apartment
 • 91.00m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Haxhi Hysen Dalliu"
 • 2
 • 1
 • 6

Shitet apartament 2+1 në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”, pranë “ish- Stacionit të Trenit”.

Shitet apartament 2+1 në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”, pranë “ish- Stacionit të Trenit”. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një verande. Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe totale 102.7 dhe neto prej 91 m2 . Ka orientim jug- perëndim cka të mundëson një ndricim gjatë gjithë ditës dhe gjithashtu apartamenti është në proces hipotekimi. Apartamenti ndodhet në një kompleks banimi me lulishte, parqe, ambjente rekreacioni për fëmijë etj. Çmimi total 110.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 102.7
 • Siperfaqe neto : 91
You dont have any videos

Prona te ngjashme