• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3816
 • Type: Apartment
 • 96.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Haxhi Hysen Dalliu"
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 përballë ‘’Harry Fultz’’

Jepet me qira apartament 2+1 përballë ‘’Harry Fultz’’ Apartamenti ndodhet përballë ‘’Harry Fultz’’ në një zonë mjaft të preferuar me të gjitha akseset e nevojshme për të jetuar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 96 m2, është I organizuar në një dhomë ndenjeje dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e II-të te nje pallati te ri, të pajisur me ashensor. Cmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 96
 • Siperfaqe neto : 96
You dont have any videos

Prona te ngjashme