• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3815
 • Type: Apartment
 • 68.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Haxhi Hysen Dalliu"
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 1+1 përballë ‘’Harry Fultz’’

Jepet me qira apartament 1+1 përballë ‘’Harry Fultz’’ Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të preferuar me të gjitha akseset e nevojshme për të jetuar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 68 m2, është I organizuar në një dhomë ndenjeje dhe kuzhinë, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt të nje pallati te ri I pajisur me dy ashensor. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 68
 • Siperfaqe neto : 68
You dont have any videos

Prona te ngjashme