• image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3813
 • Type: Apartment
 • 94.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 1
 • 6

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Myslym Shyri’’.

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Myslym Shyri’’. Apartamenti ndodhet në një ndër vendet më të mira të qytetit. Ka nje siperfaqe prej 94 m2, dhe ndodhet në katin e VI-të të një pallati ekzistues . Apartamenti është i organizuar në një ambinet ndenje me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është pa ashensor, dhe jepet i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme per një jetesë komode. Cmimi 330 euro /muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 94
 • Siperfaqe neto : 94
You dont have any videos

Prona te ngjashme