• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3811
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 6.25€
 • Tirana - Tirana - Qender
 • 2
 • 1
 • 7

Jepet me qera apartament 2+1 me qera ne Qendër

Jepet me qera apartament 2+1 me qera ne Qender Jepet apartament 2+1 me qera ne Qendër. Apartment ka nje sipërfaqje prej 80 m2 organizohet në një ambient ndenjeje dhe gatimi,dy dhoma gjumi dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e VII-të të një ndërtimi të ri. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet për një jetesë komode. Çmimi 500 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme