• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3808
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 3.3€
 • Tirana - Tirana - Pranë 21-Dhjetorit
 • 3
 • 2
 • 8

Jepet me qera apartament 3+1 tek “21 Dhjetori”

Jepet me qera apartament 3+1 tek “21 Dhjetori” Jepet me qira apartament 3+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shumë pranë qendrës, tek 21 Dhjetori . Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-të dhe ka një sipërfaqe prej 120m2. Eshtë i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme..Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme