• image 165 000.00€ For sale
 • image 165 000.00€ For sale
 • image 165 000.00€ For sale
 • image 165 000.00€ For sale
 • image 165 000.00€ For sale
 • image 165 000.00€ For sale
 • image 165 000.00€ For sale
 • image 165 000.00€ For sale
 • image 165 000.00€ For sale
 • image 165 000.00€ For sale
 • image 165 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3807
 • Type: Apartment
 • 64.70m2
 • Cmimi/m2: 2550€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 tek’’Libri Universitar’’.

Shitet apartament 2+1 tek’’Libri Universitar’’. Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjë, një tualet dhe një ballkon. Ka një sipërfaqe prej 64.70 m2 dhe ndodhet në katin e II-të një pallati ekzistues. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, dhe gjithashtu disponon certificate pronësie. Cmimi 2250 euro/m2 Cmimi total 165.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 64.70
 • Siperfaqe neto : 64.70
You dont have any videos

Prona te ngjashme