• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3806
 • Type: Apartment
 • 64.00m2
 • Cmimi/m2: 5.4€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugën “Dritan Hoxha”

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugën “Dritan Hoxha”. Jepet me qera apartament 1+1 me sipërfaqe 64 m2 në rrugën “Dritan Hoxha” Apartamenti është i organizuar ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 1 dhomë gjumi, 1 tualet, ballkon dhe I mobiluar lluks, Apartment është I pabanuar më pare dhe ndodhet në katin e V-të të një ndërtimi të ri , me 2 ashensorë. Përfshihet dhe një post parkimi. Çmimi 350euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 64
 • Siperfaqe neto : 64
You dont have any videos

Prona te ngjashme