• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3805
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 4

Jepet me qera apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ .

Jepet me qera apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ . Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, me një sipërfaqe prej 100 m2. Me një organizim shumë të mirë me ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi 350 euro/ muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme