• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3803
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Qender
 • 3
 • 1
 • 2

Jepet me qera ambient për zyra perballë ‘’Toptanit’’

Jepet me qera ambient për zyra perballë ‘’Toptanit’’ Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara dhe më strategjike të Tiranës. Është I organizuar në 3 ambjente, tualet, dhe ballkon. Ka një sipërfaqe prej 110 m2, ndodhet në katin e II-të . Apartamenti ka sistem ngrohje-ftohje në të gjitha dhomat, gjithashtu ky ambient mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi 700 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme