• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3802
 • Type: Apartment
 • 105.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 6

Jepet me qera apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Jepet me qera apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko . Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, ndodhet në katin e VI-të, me një sipërfaqe prej 105 m2. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje është i sapomobiluar nga fillimi, me mobilje të reja. Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Cmimi 500m euro/ muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme