• image 93 000.00€ For sale
 • image 93 000.00€ For sale
 • image 93 000.00€ For sale
 • image 93 000.00€ For sale
 • image 93 000.00€ For sale
 • image 93 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3801
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 750€
 • Tirana - Tirana - tregu elektrik
 • 2
 • 1

Shitet apartament 2+1 te Tregu elektrik

Shitet apartament 2+1 te Tregu elektrik Shitet apartament 2+1 pranë Tregut Elektrik .Apartamenti ka një sipërfaqe 120 m2 është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ka një planimetri të organizuar mirë. Ndodhet në katin IV të jë pallati. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 750 euro/m2.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme