• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3800
 • Type: Apartment
 • 72.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 7

Jepet me qira apartament 1+1 në “Don Bosko” .

Jepet me qira apartament 1+1 në “Don Bosko” . Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë në ‘’Don Bosko’’. Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e VII-të të një ndërtimi të ri, shumë cilësor dhe ka një sipërfaqe prej 72 m2. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Çmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 72
 • Siperfaqe neto : 72
You dont have any videos

Prona te ngjashme