• image 93 730.00€ For sale
 • image 93 730.00€ For sale
 • image 93 730.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3798
 • Type: Apartment
 • 36.10m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • 1
 • 1
 • 6

Shitet apartament 1+1 në Rrugën ‘’Mine Peza’’.

Shitet apartament 1+1 në Rrugën ‘’Mine Peza’’. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 72.10 m2 dhe neto 63.1 m2. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, dhe është ndërtim I ri. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet. Çmimi 1300 euro/m2 Çmimi total: 93.730 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 72.10
 • Siperfaqe neto : 36.1
You dont have any videos

Prona te ngjashme