• image 89 200.00€ For sale
 • image 89 200.00€ For sale
 • image 89 200.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3796
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet apartament 1+1 në Rrugën ‘’Mine Peza’’.

Shitet apartament 1+1 në Rrugën ‘’Mine Peza’’. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 68.60 m2 dhe neto 60 m2. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, dhe është ndërtim I ri. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet. Çmimi 1300 euro/m2 Çmimi total: 89.200 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 68.60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme