• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3795
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 4.4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Barrikadave
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Barrikadave

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Barrikadave Jepet me qera apartament 2+1 në rrugën e Barrikadave pranë shkollës “Lidhja e Prizrenit” Apartamenti është i organizuar me një dhomë ndenje dhe kuzhinë te perbashket ,dy dhoma gjumi, koridor, një ballkon dhe një tualet. Ndodhet ne katin e V-të të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë te Tiranës qe te ofron shume facilitete te nevojshme, jepet i mobiluar, për banim. Cmimi 400 euro/ muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme