• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3790
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Thatë
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qera apartament 1+1 tek ‘’Liqeni I thatë’’.

Jepet me qera apartament 1+1 tek ‘’Liqeni I thatë’’. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Ndodhet në një zonë shumë të mirë dhe të qetë të Tiranës, ka një sipërfaqe prej 65 m2 dhe ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri. Apartamenti është I mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode. Çmimi 300 euro/ muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme