• image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3789
 • Type: Apartment
 • 59.10m2
 • Cmimi/m2: 795€
 • Tirana - Tirana - Pranë Kopshtit Zoologjik
 • 1
 • 1
 • 1

Okazion! Shitet apartament pranë “Kopështit Zoologjik”, në Rrugën ‘’Liqeni I Thatë’’.

Okazion! Shitet apartament pranë “Kopështit Zoologjik”, në Rrugën ‘’Liqeni I Thatë’’. Apartamenti ndodhët në një zonë shumë të mirë dhe të qetë të Tiranës. Është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 69 m2 bruto dhe 59 m2 neto. Apartamenti disponon certifikatë pronësie. Cmimi 55.000 euro Cmimi/m2 795 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 69.1
 • Siperfaqe neto : 59.1
You dont have any videos

Prona te ngjashme