• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3787
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qira apartament 2+1 në “Myslym Shyr”.

Jepet me qira apartament 2+1 në “Myslym Shyr”. Apartamenti është e organizuar në një ambjent të madh ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e V-të, me një sipërfaqe 90 m2. Apartamenti jepet i mobiluar me të gjitha pajisjet e duhura per nje jetese komode. Cmimi 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme