• image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3784
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Pranë "Harry Fultz"
 • 1
 • 1
 • 4

Shitet apartament pranë Gener 2, tek Rruga ‘’Jordan Misja’’

Shitet apartament pranë Gener 2, tek Rruga ‘’Jordan Misja’’ Apartamenti ndodhët në një zonë shumë të mirë dhe të qetë të Tiranës. Është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon certifikatë pronësie. Cmimi 67.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme