• image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3783
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 3
 • 1
 • 7

Okazion! Jepet me qira apartament 3+1 për banim/ për zyra, në rrugën e ‘’Dibrës’’, Kompleksi "Halili".

Okazion! Jepet me qira apartament 3+1 për banim/ për zyra, në rrugën e ‘’Dibrës’’. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara dhe më strategjike të Tiranës. Është I organizuar në 4 ambjente, një tualet, dhe ballkon. Ka një sipërfaqe prej 120 m2, ndodhet në katin e VII-të të një ndërtimi të ri me dy ashensor. Apartamenti është I shtruar me parket, me sistem ngrohje-ftohje në të gjitha dhomat. Ky ambient mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi 500 euro/muaj!

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme