• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3782
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 9

Apartament 2+1 me qera tek “Fusha e Aviacionit” .

Apartament 2+1 me qera tek “Fusha e Aviacionit” . Apartamenti ndodhet në një kompleks të ri banimi të sapopërfunduar, I cili të ofron të gjitha facilitetet. Apartamenti ka një sipërfaqe rreth 80 m2, dhe ndodhet në katin e IX-të dhe është I organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet, një ballkon dhe një korridor. Apartamenti është I mobiluar në mënyrë bashkekohore dhe I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Çmimi: 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme