• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3781
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet me qera ambient për zyra në rrugën ‘’Myslym Shyri’’.

Jepet me qera ambient për zyra në rrugën ‘’Mysl ym Shyri’’. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara dhe më strategjike të Tiranës. Është I organizuar në 3 ambjente, dy tualete, dhe ballkon. Ka një sipërfaqe prej 110 m2, ndodhet në katin e VII-të të një ndërtimi të ri me dy ashensor. Apartamenti është I shtruar me parket, me sistem ngrohje-ftohje inverter në të gjitha dhomat, gjithashtu pallati është I veshur me pllaka ventilimi. Ky ambient mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi 600 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme