• image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3778
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 7.5€
 • Tirana - Tirana - Tirane e Re
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 te Sheshi Willson.

Jepet me qera apartament 2 + 1 te Sheshi Willson. Apartamenti është i organizuar në një dhomë të gjallë me zonë gatimi dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar deri në detajin e fundit, ngrohja është me ajër të kondicionuar, të gjitha pajisjet janë cilësore dhe në gjendje shumë të mirë. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një ndërtese të re, dhe vendndodhja e apartamentit ofron shumë lehtësira të shumta. Cmimi 750 euro / muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme