• image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3774
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 764€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
 • 2
 • 1
 • 9

Shitet apartament 2+1 në rrugën ‘’Dritan Hoxha’’.

Shitet apartament 2+1 në rrugën ‘’Dritan Hoxha’’. Apartamenti ndodhet në nje pallat te ri me ashensor, në katin e IX-të , me një sipërfaqe prej 85 m2. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti është i pajisur me certifikate pronësie. Cmimi 65.000 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme