• image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3772
 • Type: Apartment
 • 53.80m2
 • Cmimi/m2: 1079€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1
 • 4

Shitet apartament 1+1 tek ‘’Kompleksi Magnet’’.

Shitet apartament 1+1 tek ‘’Kompleksi Magnet’’. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenjë bashkë me kuzhnë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Ndodhet në katin e IV-rt të një pallati të ri me ashensor dhe me një sipërfaqe bruto prej 60.3 m2, dhe 53.8 m2 neto. Orientimi është veri-perdëndim. Apartamenti është vendosur vetëm pak minuta larg sheshit të Skënderbeut, dhe pranë pikave kyce të Tiranës. Gjithashtu të apartamenti disponon dhe certificate pronesie. Cmimi 65.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60.3
 • Siperfaqe neto : 53.8
You dont have any videos

Prona te ngjashme