• image 88 500.00€ For sale
 • image 88 500.00€ For sale
 • image 88 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3761
 • Type: Apartment
 • 79.60m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 2

Apartament 2+1 ne shitje tek ‘’Fiori Di Bosco në “Don Bosko”.

Apartament 2+1 ne shitje tek ‘’Fiori Di Bosco në “Don Bosko”. Shitet apartament 2+1 ne një zonë të populluar në Rr. “Don Bosko”. Apartamenti ndodhet në një godinë të sapopërfunduar me punime tepër cilësore sipas standarteve europiane. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 88.5 m2 dhe 79.6 m2 neto. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka hapësira të bollshme dhe planimetri të këndshme. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 1000 euro/m2 Cmimi total 88.500 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 88.5
 • Siperfaqe neto : 79.6
You dont have any videos

Prona te ngjashme