• image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3760
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qira apartament 2+1 në rrugën ‘’Dritan Hoxha’’.

Jepet me qira apartament 2+1 në rrugën ‘’Dritan Hoxha’’. Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e III-të, me një sipërfaqe prej 75 m2 dhe jepet I mobiluar më të gjitha kushtet. Cmimi 25.000 lekë/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme