• image 285.00€ To rent
 • image 285.00€ To rent
 • image 285.00€ To rent
 • image 285.00€ To rent
 • image 285.00€ To rent
 • image 285.00€ To rent
 • image 285.00€ To rent
 • image 285.00€ To rent
 • image 285.00€ To rent
 • image 285.00€ To rent
 • image 285.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3758
 • Type: Apartment
 • 104.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 3

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’.

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’. Apartamenti ndodhet pranë supermarket Vives, në “Don Bosko”, në një zonë mjaft të preferuar me të gjitha akseset e nevojshme për të jetuar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 104 m2, është I organizuar në një dhomë ndenjeje dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon me pamje shumë të bukur. Apartamenti ndodhet ne katin e III-të te nje pallati te ri, të pajisur me ashensor, dhe është I orientuar nga lindja. Cmimi 35.000 leke/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 104
 • Siperfaqe neto : 104
You dont have any videos

Prona te ngjashme