• image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3757
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Qender
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qira ambjent komercial ne qendër të Tiranës.

Jepet me qira ambjent komercial ne qendër të Tiranës. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 90 m2, është I sapo meremtuar e lyer. Ambjenti ndodhet në katin parë të një ndërtimi të ri, dhe ka akses direkt me një nga rrugët më të frekuentuara të kësaj zone. Me nje sipërfaqe rreth 90 m2 e përshtatshme për disa lloje aktivitetesh. Çmimi total 1400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme