• image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3749
 • Type: Apartment
 • 116.70m2
 • Cmimi/m2: 600€
 • Tirana - Kamëz
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 në rrugën “ Bulevardin Blu” në Kamëz.

Shitet apartament 2+1 në rrugën “ Bulevardin Blu” në Kamëz. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 116.7 m2 dhe është i organizuar nga një sallon ndenje dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e katër të një pallati te ri. Apartamenti është I mobiluar me shumë shije dhe në mënyre luksoze. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie dhe shitet i mobiluar. Cmimi 70.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 116.7
 • Siperfaqe neto : 116.7
You dont have any videos

Prona te ngjashme