• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3747
 • Type: Apartment
 • 113.00m2
 • Cmimi/m2: 3.9€
 • Tirana - Tirana - Pranë Prokurorisë së Përgjithshme
 • 2
 • 2
 • 10

Jepet apartament 2+1 me qera ne rrugen “Qemal Stafa”.

Jepet apartament 2+1 me qera ne rrugen “Qemal Stafa”. Apartamenti eshte i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi te perbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon qe ofron pamje shume te bukur te qytetit. Apartamenti ka një siperfaqe prej 113 m2 dhe ndodhet në katin e X-të te nje pallati te ri. Gjithashtu ofrohet parking per nje makine. Çmimi 450 euro ne muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 113
 • Siperfaqe neto : 113
You dont have any videos

Prona te ngjashme