• image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3743
 • Type: Apartment
 • 84.11m2
 • Cmimi/m2: 690€
 • Tirana - Tirana - Fresku
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet apartament 2+1 ne ‘’Fresk’’.

Shitet apartament 2+1 ne ‘’Fresk’’. Apartmenti ka një sipërfaqe të bollshme dhe është e ndarë në një ambjent gatimi, nje ambjent ndenje, dy dhoma gjumi, një tualet si dhe një ballkon. Apartmenti ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri dhe shumë cilesor, dhe ka një sipërfaqe totale prej 96.97 m2 dhe neto prej 84.11 m2. Apartmenti është i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme . Cmimi 65.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 96.97
 • Siperfaqe neto : 84.11
You dont have any videos

Prona te ngjashme