• image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3742
 • Type: Apartment
 • 92.00m2
 • Cmimi/m2: 728€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet apartament 2+1 tek “Zogu I Zi”.

Shitet apartament 2+1 tek “Zogu I Zi”. Shitet apartament 2+1, me sipërfaqe 92 m2, në rrugën e “Dritan Hoxha”. Apartamenti organizohet në dhomë ndenje + ngrënie, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e III-të, të një pallati të ri me hipotekë. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses me shumicën e rrugëvë kryesore në Tiranë. Cmimi 67.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 92
 • Siperfaqe neto : 92
You dont have any videos

Prona te ngjashme