• image 245.00€ To rent
 • image 245.00€ To rent
 • image 245.00€ To rent
 • image 245.00€ To rent
 • image 245.00€ To rent
 • image 245.00€ To rent
 • image 245.00€ To rent
 • image 245.00€ To rent
 • image 245.00€ To rent
 • image 245.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3740
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 1
 • 1

Jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi “Simacom”.

Jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi “Simacom”. Jepet me qira apartament 1+1 në një nga komplekset më cilësore në Tiranë, i cili ndodhet midis Unazes së Re dhe ish fushës së aviacionit. Është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka nje planimetri të rregullt dhe ndodhet në katin e V -të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe prej 70 m2. Apartamenti është I pabanuar më parë dhe jepet bashkë me një garazhd në -2. Cmimi 30.000 leke/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme