• image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3739
 • Type: Apartment
 • 162.00m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Thatë
 • 3
 • 2
 • 2

Shitet Apartament Duplex ne rrugen “Peti”, te “Liqeni I Thate”.

Shitet Apartament Duplex ne rrugen “Peti”, te “Liqeni I Thate”. Siperfaqja e dupleksit eshte 172 m2 + 30 m2 oborr dhe nje garazhd. Kati i pare ka nje dhome ndenieje te madhe dhe nje kuzhine te bukur, nje tualet dhe nje verande me oborr. Kati i dyte organizohet me 3 dhoma gjumi te bollshme, nje banjo. Apartamenti eshte teper cilesor, me rifinitura shume te mira dhe nje arredim teper te kendshem dhe bashkekohor. Shtrimi i ambienteve eshte bere me parkete druri teper cilesor. Ka sistem ngrohjeje me sistem Chiller. Siperfaqja e dupleksit eshte 172 m2 + 30 m2 oborr dhe nje garazhd. Vendodhja e apartamentit eshte aset pasi mundeson nje jete mjaft komode mes ajrit, qetesise dhe pastertise se kompleksit. Cmimi 220’000 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 202
 • Truall/ toke : 30
 • Siperfaqe neto : 162
You dont have any videos

Prona te ngjashme