• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3738
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 4.4€
 • Tirana - Tirana - Pazari i Ri
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Pazari i Ri”.

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Pazari i Ri”. Jepet me qera apartament 2+1 tek “Pazari i Ri”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90m2 dhe eshte i ndarë në një ambjent të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një ballkon dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në pallat të ri, kati i III-të, me ashensor dhe totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Bashkë me apartamentin ofrohet edhe një vend parkim. Cmimi 400 euro ne muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme