• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3735
 • Type: Apartment
 • 125.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 2
 • 1
 • 9

Apartament 2+1 me qera dhe shitje tek “ Zogu I Zi”, prane “Ring Center” Tirane.

Apartament 2+1 me qera dhe shitje tek “ Zogu I Zi”, prane “Ring Center” Tirane. Jepet me qera apartament me sipërfaqe 125m2 tek “ Zogu I Zi”, prane “Ring Center” . Apartamenti është I mobiluar, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e 9-të të një ndërtimi të ri, të pajisur me kamera sigurie dhe 1 ashensor. Karakteristikat e apartamentit: Ne ambjent ka internet gjithmone sipas preferences se qeramarresit. Kondicioneri eshte qendror. Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, kondicioner, tavoline ngrënieje me 6 karrige, kuzhina, sobë ( 4 vatra me energji elektrike), frigorifer, lavaman, aspirator. Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap, 2 komodina, komodinë pasqyrë, kondicioner. Dhoma e gjumit 2: Krevate dopio, dollap, 2 komodina te vogla. 2 Ballkone. Me pamje te sheshi I “Zogut te Zi”. Tualet : Kabine dushi, lavaman, wc, bide, pasqyrë, dollap, lavatrice. Tualeti 2: Kabine dushi, lavaman, wc, bide, pasqyrë, dollap. Orientim: Veri- Perendim Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 125
 • Siperfaqe neto : 125
You dont have any videos

Prona te ngjashme