• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3733
 • Type: Apartment
 • 102.00m2
 • Cmimi/m2: 3.9€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Dibres

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Dibres pallati “Erjon”. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Ka një sipërfaqe prej 102 m2 . Ndodhet në katin e V-të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor. Apartamenti ka shumë dritë, dhe është I mobiluar mjaft mire dhe I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake.Gjithashtu ofrohet dhe parking per makine. Cmimi 400 euro ne muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 102
 • Siperfaqe neto : 102
You dont have any videos

Prona te ngjashme